Еве во каков стил пристигна Јелена Карлеуша на забавата на магазинот „Стори“ во Белград (ВИДЕО)

Магазинот „Стори“ вчера одбележа 14 години постоење на српскиот пазар, а по тој повод се одржа и гламурозна забава на која присуствуваа најпознатите личности во регионот.

 

 

View this post on Instagram

 

Jelena Karleuša.stigla na pre shopping night. . #scandal #scandaltabloid #scandalmagazin #scandalrs #jk #jelenakarleusa

A post shared by SCANDAL! www.scandal.rs (@scandaltabloid) on

Меѓу нив беше и популарната пејачка Јелена Карлеуша, која пристигна на забавата во беспрекорно модно издание, како и секогаш.

 

 

View this post on Instagram

 

Jelena Karleuša stigla na Story party. . #scandal #scandaltabloid #scandalmagazin #scandalrs #jelenakarleusa #jk

A post shared by SCANDAL! www.scandal.rs (@scandaltabloid) on

Видео: Инстаграм

Фото: ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време