Блејк Лајвли во панталоните што добро ѝ стојат на секоја жена: Го сокриваат стомакот и го стеснуваат струкот!

Прекрасно!

Актерката Блејк Лајвли излегла на гласање со сопругот Рајан Рејнолдс

Актерката Блејк Лајвли привлекува погледи со своите модни избори каде и да се појави. Така било и овој пат. Имено, актерката на социјалните мрежи споделила фотографија на која стои покрај сопругот и се фали дека гласале.

За таа пригода облекла длабоки розови панталони со три-четврт ногавици кои се шират на дното и ги откриваат глуждовите. Блејк облекла и сандали на висока пета од брендот Кристијан Лобутин, додека на себе носела и маслинеста зелена маица и капут од брендот Oak+Fort.

Меѓутоа, најголемо внимание секако привлекле овие панталони со висок струк, кои визуелно го намалуваат стомакот и се чест избор за многу жени.

Ни кралицата Летиција не му одолеала на водечкиот тренд сезонава: Овој крој на здолниште визуелно симнува најмалку 5 килограми!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време