Овие 15 работи за време на сексот ги прават само партнерите кои вистински ве сакаат

Фото: Pixabay
Сексот со личност која ја сакаме секогаш е посебен, а често го нарекуваме и водење на љубов. Но како да бидеме уверени дека љубовта е двострана односно дека партнерот или партнерката не гледа на истиот начин на кои ние ја гледаме неа или него, потребно е да обврнете внимание на 15 знаци кои во креветот ќе ги направи само личноста која вистински ве посакува. 

На овие 15 мали ама значајни ствари потсети 9GAG па бројни интернет корисници почнаа да расправаат за однесувањето на своите партнери за време на сексот и дојдоа до интересни откритија.

Ако вашиот партнер прави барем третина од работите од оваа листа, не морате да се грижите за неговата верност.

1. Одржува контакт со очите. 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време