Најсмешните и најнепријатните сцени од руските венчавки: Нема поголем срам од ова! (ВИДЕО)

Смеење до солзи

Венчавките за многумина се можност да се опуштат, а овие луѓе многу буквално го сфатиле тоа

Го знаете обичајот за „првиот танц на младенците“? Е, Русите го подигнале тој обичај на повисоко ниво. На Јутјуб има видео што претставува компилација од најсмешните и најнепријатните танци од руски венчавки.

Вакво нешто сигурно не сте можеле ни да си замислите досега! Младоженци со чудни движења, невести со прекратки фустани, заеднички танци кои неретко завршуваат со падови – сè ќе видите тука!

Ако еднаш го погледнете ова видео, следниот пат добро ќе размислите пред да станете на нечија венчавка и да заиграте…

Жената ползи за да излезе од собата додека тој држи онлајн-настава (ВИДЕО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време