Ким Кардашијан ѝ го честита 6. роденден на ќерка си, но поради заедничката фотографија, жестоко ја искритикуваа (ФОТО)

„Не можеш ни да се насмееш!“

Фото: Getty Images

Најпознатата ѕвезда на реалните шоуа Ким Кардашијан го прослави шестиот роденден на својата ќерка Норт Вест, па, логично, тоа требаше да биде голема и среќна вест за нејзините обожаватели, нели?! Е, па не беше така. Нешто друго им го привлече вниманието на сите што ја видоа заедничката фотографија со која Ким и’ го честита роденденот на својата наследничка…

Имено, сите коментираа дека Ким изгледа помладо од својата 6-годишна ќерка!

Не можеш ни да се насмееш. Твоите деца ќе имаат голем комплекс поради тоа што си пластична и очигледно несреќна од сопствениот изглед“, е само еден од низата негативни коментари.

 

View this post on Instagram

 

I still can’t believe my first born baby is 6.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време