Наташа Беквалац јавна… камила! (ФОТО)

Се престраши!

Принтскрин Инстаграм

Популарната пејачка Наташа Беквалац замина на одмор во Дубаи со ќерките Хана и Катја. Земајќи предвид дека поради пандемијата на коронавирусот, патувањето на нејзината омилена Ибица е оневозможено, новосадската барбика се одлучи за Дубаи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

А и таму си поминува за сите пари, што би се рекло, за што сведочат и фотографиите објавени на нејзиниот инстаграм-профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Нам посебно интересни ни се оние на кои пејачката јава камила со ќерка си Хана, а уште поинтересен ни е описот што пејачката го напиша покрај нив, а кој гласи:

Ако се измориш, научи да се одмориш, а не да се откажеш“.

Сега ни е многу појасен изразот на нејзиното лице на споменатите фотографии… Наташа Беквалац го совлада стравот и се качи на камила! Браво!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време