Рецепт за брзо слабеење: Наместо вечера, изедете го ова!

Резултатите ќе ве воодушеват!

Следете ги овие совети и килограмите сами ќе исчезнат!

Доколку сакате да изгубите килограми, мора сериозно да се посветите на тоа. Нема тука голема филозофија, само внимателно одбирајте што да јадете и движете се повеќе.

За оние што сакаат брзо да се ослободат од вишокот килограми, советуваме да ја заменат вечерата со овој оброк, кој дејствува како лаксатив.

Меѓутоа, многу е важно да не го јадете ова подолго од 7 дена.

Состојки:
  • 1 шолја кефир
  • 1 јаболко
  • 1 лажица цимет
Приготвување:

Изрендајте едно јаболко, додајте шолја кефир и цимет. Изедете го ова навечер, наместо вечера.

По неколку дена ќе забележите дека струкот ви е потенок, а стомакот порамен.

Оваа каша е одличен пробиотик и совршено ги исфрла токсините од организмот.

Меѓутоа, за да ослабете во текот на тие 7 дена, мора да јадете здраво: исфрлете ги слатките, тестата и грицките!

Исто така, наша препорака е брзо одење половина час секој ден.

Резултатите ќе ве воодушеват!

Пробајте го и овој таен рецепт за слабеење и изгубете 5 килограми за 2 дена!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време