Пијте ја оваа напивка секое утро: Ќе се преполовите за две недели!

Брзо и лесно

Губењето килограми е полесно одошто мислите

Витата линија не е недостижна со оваа напивка, а рецептот е многу едноставен. Секое утро испијте по една чаша и килограмите ќе почнат сами да исчезнуваат. По 2 недели ќе забележите драстична разлика.

Приготвување на напивката:

Додајте лажица цимет во прав во 250 мл зовриена вода. Оставете ја да се олади и потоа додајте 2 лажички мед.

Циметот игра главна улога во овој процес на губење килограми. Ја подобрува циркулацијата и го забрзува метаболизмот. Исто така, го намалува нивото на триглицериди и холестерол во крвта.

Резултатите ќе бидат побрзо видливи доколку ја балансирате исхраната и ја исфрлите употребата на шеќер.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време