Нега за подмладување: Комбинација од највисок квалитет и цени пониски од конкуренцијата

„Колистар“

Компанија бр.1 во Италија, основана во 1983-та година во Милано. Производите што се дел од нејзиното портфолио се комбинација од највисок квалитет и цени пониски од конкуренцијата.

Креативноста на брендот Collistar е она што го двои од преостанатите. Производите се чисто италијански „специјалитети“. Овој метод на функционирање е заслужен за победата на Collistar над преостанатите конкурентни брендови. Денес Collistar е застапен во повеќе од 40 земји од Европа до Далечниот Исток, со истата формула на функционирање и непоколебливата популарност.

 

 

Sublime Black Precious Serum

Скапоцен серум со неверојатна црна конзистентност, кој е активатор на младоста. Дејствува со непосреден ефект на филер и ѝ дава на кожата спектакуларна светлина. Висока технолошка формула со специјални состојки за невидена ефикасност. Вистински еликсир на светлина и младост. Во својата формула содржи драгоцени состојки, кои имаат моќ да регенерираат, „поправаат“ и детоксицираат. Овој пенлив серум дејствува веднаш.

 

 

Sublime Black Precious Cream

Благороден крем со неверојатна црна конзистентност и боја што исчезнува во допир со кожата, и се претвора во активатор на блесок и подмладување. Моќен а во исто време и ултрабогат по текстура, овој крем го прави вашето лице посјајно, го коригира тенот, ја враќа виталноста на кожата. Неговите активни состојки обезбедуваат регенерација, детоксикација на лицето. Резултати: поеластична кожа, дефинирани контури на лице и врат, намалени брчки, младешки изглед на лицето.

Sublime Black Precious Mask

Револуционерна маска со црна конзистентност, чија цел е да го врати младешкиот изглед на лицето. Високо технолошката формула и скапоцените состојки во оваа маска имаат невиден ефект. Оваа сосема уникатна и незаменлива маска е направена со ексклузивна и ултратехнолошка формула за да може моќно да регенерира и детоксицира.

Прво, ја прочистува и ја детоксицира кожата, ги отстранува мртвите клетки и нечистотиите. Второ, лицето добива посјаен изглед, тенот е изедначен, а кожата ревитализирана.

Инфо: Парфимерии „Еликсир Ексклузив“

www.e-elixir.mk

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време