Од 1986 година носела иста фризура и гардероба: Сега одлучила тоа да го промени – погледнете како изгледа! (ВИДЕО)

Трансформација

Ќерката ја наговорила да се дотера малку

Кајла, поради својата мајка Кети, се јавила во американската ТВ емисија The Rachel Ray Show. Напишала дека мајка ѝ е заглавена во осумдесеттите, бидејќи од половината на 80-те години, таа не ја менувала фризурата, ниту стилот на облекување.

За Кети, фризерскиот салон одамна станал непознат поим. Косата ѝ била искубана, често и замрсена. Од облека најмногу сака да носи стари панталони, хеланки и тренерки.

Време било за промена. Погледнете како се средила!

Мајка и ќерка ослабеле 80 килограми: Промениле само едно нешто – еве за што станува збор!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време