Уживајте во есента со „Проанги“ и „Пробеби Анги Супер“

Пречекајте ја есента подготвени!

Тимот на „Dr. Bacheff” е тука да се погрижи за тоа!

За да уживате во убавините на есента, со полни гради, опремете го Вашиот имунитет со сè што му е потребно за да се одбрани од вирусите, настинките и грипот, кои доаѓаат заедно со променливите температури.

Не грижете се! Тимот на „Dr. Bacheff” е тука да се погрижи за тоа!

Овој период ние препорачуваме два од нашата палета на природни производи од прополис во комбинација со специјално селектирани етерични масла.

 

ПРОАНГИ СПРЕЈ

Совршена и перфектно избалансирана комбинација од прополис и етерични масла од жалфија, нане, сладок анасон, ментол и еукалиптус. Проанги спрејот е најдоброто решение за периодот кој следи.

 

Бидете спремни на време! Стратегијата, за како воопшто да не дозволиме настинките да стигнат до нас, е едноставна. Две до три напрскувања, два до три пати во текот на денот. Бидете секогаш „два до три” чекори пред настинката!

ПРОБЕБИ АНГИ СУПЕР СПРЕЈ

Нашите најмили го заслужуваат најдоброто! Сега е време да бидете нивните вистински херои! Овозможете им да се радуваат во прекрасниот период кој следи и не дозволувајте грипот и настинките да бидат пречка. Пробеби анги супер спрејот е наша препорака. Екстракт од прополис во комбинација со етерични масла од жалфија, нане, анис и сладок анасон во форма на спреј. БЕЗ АЛКОХОЛ!

 

Производ создаден по највисоки стандарди и наменет за акутни и хронични заболувања на ждрелото, горни респираторни патишта, афти, херпес симплекс инфекции, грипозни и реконвалесцентни состојби, воспалителни процеси на непцата, болни ерозии во устата и болки при никнување на забите.

Спокојно пречекајте ја есента и безгрижно уживајте во нејзината магија!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време