Свечено е отворена Mi Store во ГТЦ Скопје – единствената авторизирана продавница на XIAOMI во Македонија

Mi Store Македонија свечено ги отвори вратите и се запиша на листата на земји во кои технолошкиот гигант XIAOMI има авторизирана продавница, во која купувачите можат да купат Mi производи со високи технолошки перформанси, атрактивен дизајн и функционалност.

На настанот на кој присуствуваа официјалниот претставник од Xiaomi и гостите од земјата, беше истакнато дека потрошувачите добија единствена и авторизирана продавница – Mi Store, каде што можат да купат оригинални Mi производи, а за истите да добијат 24 месечна гаранција, сервис и оригинални резервни делови.

Mi Store за Mi фановите на денот на отворањето овозможи атрактивен попус, а првите 100 купувачи добија и вредни награди, како Mi мобилни телефони, Mi гаџети, маички и многу други.

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време