Стајлинг за во судницата: Жените ја обожаваат оваа модна комбинација на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Фотографијата „прска“ од сексапил

Познато е дека Јелена Карлеуша важи за модна икона, која ги менува своите стилови во зависност од пригодата, па овој пат за појавувањето во Основниот суд во Белград поп-пејачката избра комбинација во која се вљубија сите жени.

Прекрасното розово сако во комбинација со белите панталони, кои се апсолутен моден хит, дефинитивно го истакна она најдоброто на Јелена – софистицираноста и ставот.

Фото: Антонио Ахел

Оваа комбинација, пејачката ја надополни со француска беретка, која е исто така еден од водечките трендови последниве години за жените што го претпочитаат дамскиот стил.

 

 

View this post on Instagram

 

👩🏼‍🎨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете како изгледа тоа во интерпретацијата на Јелена…

Фото: Антонио Ахел

Фото: ATA Images, Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време