Подарок за 1 читателка: 5 мејкап-сојузници за беспрекорен изглед од Catrice

За совршена шминка

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

„Саманта“ ќе израдува една читателка на септемврискиот број на женскиот магазин „Убавина и здравје“ со 5 жешки новитети од шминката на Catrice.

Сè што треба да направите за да го добиете овој прекрасен подарок од „Саманта“ и „Убавина и здравје“, е да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во октомври.

Текст и фото: ПР

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време