Цифра од која ќе ви се сврти во глава: Џеј Ло прошетала во ова издание, а сите гледале во скапоцената чанта!

Ќе паднете во несвест!

ФОТО: Profimedia

Актерката и пејачката била фотографирана во шопинг со ќерка и’ во модна комбинација што ја осмислила до детали

Џенифер Лопез (49) е позната по ефектните стајлинзи, дури и кога оди на обична прошетка. Латино дивата прошетала низ улиците на Менхетн со ќерка и’ Ема во скапоцено издание и веднаш го привлекла вниманието на минувачите.

Џеј Ло облекла светлосин капут со крзнен шал и тесни фармерки, а комбинацијата ја заокружила со трендовски патики на Александар Меквин по кој трендсетерките полуделе.

Но она што комплетниот стајлинг го направило екстра скапоцен е чантата Хермес Биркин од кожа на хималајски крокодил чија цена изнесува 100.000 долари.

Станува збор за најскапата и најретката чанта на светот, чии горди сопственички се и Викторија Бекам и Ким Кардашијан.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време