Модните критичари оваа комбинација на Бела Хадид ја оценија како „бизарна“ (ФОТО)

Дали вие се согласувате со нив?

Популарната манекенка Бела Хадид (23) беше снимена на улиците на Њујорк во необична модна комбинација, која им го привлече вниманието како на модните критичари, така и на јавноста.

Имено, ангелот на „Викторија сикрет“ прошета во широки маслинесто-зелени панталони и патики, искомбинирани со нешто што наликува на градник со ракави.

Bela Hadid

Фото: Profimedia

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време