Јелена Карлеуша максимално провокативна: Закопчана до грло, а градите на мегдан! (ФОТО)

И во ролка, градите ѝ испаѓаат!

Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените јавни личности во регионот, која не престанува да ги изненадува своите следбеници со модните комбинации објавени на социјалните мрежи.
Овој пат популарнзта пејачка објави на Инстаграм фотографија на која е облечена во комбинација што е истовремено провокативна и мошне умерена.
Имено, ЈК носи бела ролка, а сепак акцентот е на нејзините бујни гради. како е возможно тоа, се прашувате? Вака:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време