Џенифер Лопез ја ископира Јелена Карлеуша со својот стајлинг за „Мет-гала“ (ФОТО)

На која подобро и' прилега?

На вчерашната „Мет-гала“ парадираа голем број познати личности кои за оваа пригода подготвија откачени стајлинзи за да им го привлечат вниманието на присутните фоторепортери.

Анализирајќи ги стајлинзите на познатите личности, забележавме дека стајлингот на Џенифер Лопез потсетува на модниот избор на Јелена Карлеуша во април пред две години.

Фото: Getty Images

 

 

View this post on Instagram

 

Looking at you like …

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време