Јелена Карлеуша и Џенифер Лопез во ист фустан, на која подобро и’ стои?

Им се поклопија вкусовите

Фото: Инстаграм

Балканските и светските ѕвезди веќе покажаа дека розовата боја се враќа во мода. Овaa боja самa по себе е впечатливa, па е одличен избор за секоја прилика.

Иако има такви бројни светски изданија, никој не може да ја заборави креацијата на Џенифер Лопез која ја носеше на премиера на филмот „Second act“.

Фото: Getty Images

Токму таа креација потсети и на фустанот во кој Јелена Карлеуша се фотографираше за „Инстаграм’. На која позната дама подобро и стои , проценете самите…

View this post on Instagram

Pink clouds ☁️ 💕

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време