Цеца Ражнатовиќ и Наташа Беквалац го „украдоа“ целото внимание на спектакуларната забава (ФОТО)

Сите погледи вперени во нив!

На спектакуларната забава што се одржа во Белград, а на која присуствуваа голем број славни личности и припадници на српскиот џет-сет, целото внимание го привлекоа две дами: Цеца Ражнатовиќ и Наташа Беквалац.

Популарната фолк-пејачка се појави во црни сатенски панталони, црн топ, ремен и светкаво сако, додека, пак, новосадската барбика се одлучи за изглед „total black“, кој совршено и’ прилегаше.

Фото: ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време