Шик и глам: Беспрекорен стајлинг на Џенифер Лопез (ФОТО)

Еве зошто важи за една од најубавите жени на светот

На доделувањето на американските Gotham Independent Film Awards, популарната Џенифер Лопез блесна на црвениот килим во беспрекорен стајлинг.

Иако е на прагот на шестата деценија од животот, популарната актерка и пејачка уште еднаш докажа дека сосема оправдано ја нарекуваат една од најубавите жени од светот.

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време