Северина Којиќ, Меган Маркл, Опра Винфри и Леди Гага имаат нешто заедничко (ФОТО)

Вредно околу 2.000 долари

Што имаат заедничко Меган Маркл, Опра Винфри, Леди Гага и Северина Којиќ освен тоа што се познати и успешни дами? Судејќи по изборот на чантата, би рекле дека сите четири се љубителки на луксузните кожени чанти на славната уругвајска дизајнерка Габриела Херст.

Имено, Херст е многу позната и „купувана“ во САД, но изгледа дека и хрватската пејачка ги обожава нејзините модели.

 

На фотографиите што Севе ги објави на својот инстаграм-профил, снимени во Монте Карло, ја гледаме во ретро-стил акцентиран од марамата што ја носи на главата. Сепак, в очи паѓа и нејзината кафена кожена чанта совршено искомбинирана со високите кафени чизми. А колку чини ова луксузно парче? Околу 2.000 американски долари. Дреболија, нели?

Фото: Getty Images, Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време