Раскошна, гламурозна и секси: Џенифер Лопез (ФОТО)

Беспрекорен стајлинг на афтер-партито

Џенифер Лопез на забавата што се одржа по свеченото доделување на престижните филмски награди „оскар“, во организација на магазинот „Венити фер“, блесна со сиот свој раскош и сјај.

Популарната актерка и пејачка ја истакна својата совршена фигура во креација на Џулијан Мекдоналд, а еднакво гламурозни и’ беа и фризурата и шминката што ги понесе во оваа пригода.

 

 

View this post on Instagram

 

🔥🔥😍 @jlo #jlo #jenniferlopez #jlovers

A post shared by Jenny 🇸🇻 (@jloxjenny) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време