Кајли Џенер во „огнено“ издание на Вивиен Вествуд (ФОТО)

Ред хот чили пепер

Најмладата милијардерка на светот и најмлад член на кланот Кардашијан-Џенер, Кајли Џенер, на популарното афтер-парти во организација на „Венити фер“ блесна во црвена креација на Вивиен Вествуд, која совршено ги истакнуваше нејзините атрибути, дополнително „зачинета“ со скапоцен накит и беспрекорна шминка и фризура.

Ова е дефинитивно едно од подобрите изданија на славната инфлуенсерка, која, се разбира, се пофали на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

yes to the dress..💋@viviennewestwood

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

View this post on Instagram

 

after party ♥️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време