Подгответе се за најдраматичниот тренд: Предимензионираните чанти се повторно ИН!

Што поголеми тоа подобри!

Со овие модели нема да поминете незабележани!

На малите, женствени чанти, дизајнерите одговориле со нов екстремен тренд. Ако ги прашате модните експерти, време да заборавите на дамските чанти и да тргнете во шопинг по нови, значително поголеми.

Оваа вест ќе ги израдува сите дами што сакаат да имаат се’ што им треба покрај себе. Во овие модели ќе им собере апсолутно се’.

View this post on Instagram

@sonialyson @dior #TheBBC #TheBigBagClub

A post shared by the Big Bag Club (@thebigbagclub) on

Тие ќе бидат на врвот на модната листа во текот на оваа, но и наредната сезона.

Правилото гласи: што поголеми –тоа подобро. Многу брендови веќе ги претставија своите креации и можеме да забележиме дека некои отишле до екстремни граници кога димензиите се во прашање.

View this post on Instagram

@babba @boyyboutique #TheBBC #TheBigBagClub

A post shared by the Big Bag Club (@thebigbagclub) on

Кои модели ви се допаѓаат повеќе? Дали вашиот избор се малите, дамски чанти или моделите кои може да соберат се’?

View this post on Instagram

@emilisindlev @toryburch #TheBBC #TheBigBagClub

A post shared by the Big Bag Club (@thebigbagclub) on

View this post on Instagram

@sonialyson @chanelofficial #TheBBC #TheBigBagClub

A post shared by the Big Bag Club (@thebigbagclub) on

View this post on Instagram

Welcome to @thebigbagclub everyone! I can’t get over how cute of a look that giant bags is capable of creating, tho I am a sucker for tiny bags, I wouldn’t mind photoshopping it just to see what it would look likes on? Who else is just as curious? . .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 💜Follow @my1stluxury⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🎀Follow @my1stluxury⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 💜Follow @my1stluxury⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #thebigbagclub #TBBC #bagsofinstagram #artoftheday #artofvisuals #artistsoninstagram #fashiondesigner #graphicdesigner #artistofinstagram #bags #chanel #chanelbag #chanelclassic #chanelclassicflap #chanellove #classicchanel #chanelparis #chanelfashion #chanelgirl #chanelcommunity #my1stluxury #myfirstluxury #mfl #luxuriousness #pleasure #luxury💎#onlyforluxury #luxuryworld #luxuryblogger #luxuryfashionblogger

A post shared by My First Luxury (@my1stluxury) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време