Две кафиња без шеќер и совршен стајлинг: Хејли Болдвин (ФОТО)

Не може без кофеин!

Американската манекенка Хејли Болдвин (23), сопруга на канадскиот пејач Џастин Бибер, внимава на својата тенка става, но не може да се откаже од кафето.

 

 

View this post on Instagram

 

last coffee of the decade or something like that ☕️

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

На нејзиниот организам и’ е потребен кофеин во толкава мера што на снимањата носи две полни чаши.

Ја теши единствено тоа што пие кафе без шеќер.

Она што нам ни падна в око гледајќи ја оваа папарацо-фотографија е совршениот стајлинг на убавата манекенка.

Фото: Instagram, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време