Новиот број на „Убавина и здравје“ е во продажба

Да уживаме на отворено!

 

Со доаѓањето на летото, да ги оттргнеме мислите од грижите што секојдневно не оптоваруваа изминатиот период.

Новите шарени страници на вашиот омилен магазин се полни со:

  • актуелни трендови,
  • идеи што ќе ви помогнат да ја унапредите негата,
  • совети за подобра шминка,
  • мотивација за поактивно лето,
  • модни комбинации за поизразен стил,
  • приказни од животот,
  • совети при финансиски потешкотии….

View this post on Instagram

Hello #summer 💛💛💛 #ubavinaizdravje

A post shared by Jovana Stojmenovic (@jovana_na_na_na) on

А со секој купен примерок, испробајте ги производите од нашата #MustHave листа за уживање на отворено:

 

НА НАСЛОВНАТА: Мина Милутиновиќ, ФОТО: Мирко Табашевиќ

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време