Таа е една од најубавите жени на светот, а од 18 години е вљубена во него: 25 години разлика не претставуваат проблем за нив

Љубовта не познава години

Многумина тврдат дека нивната љубов, и покрај разликата во годините, е како од филм

Славната двојка моментално ужива на Сардинија, а ја шетаат на луксузна јахта.

Една од најубавите Русинки, манекенката Наташа Поли (36) последните денови од летото ги одбројува на Сардинија, а друштво ѝ прави познатиот бизнисмен Питер Бејкер (60) и нивните две деца.

Наташа се вљубила во познатиот бизнисмен од Холандија на 18 години, откако се запознале во Франција, за време на скијање во Куршевел.

Во брак стапиле осум години подоцна, во 2011 година, а венчавката се одржала во Сен Тропе, под будното око на бројни медиуми. Добиле ќерка Александра Кристина во 2013 година, а во 2019 година пристигнал и Адријан Греј.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Poly (@natashapoly)

Наташа инаку е една од најуспешните руски манекенки, а се проценува дека поседува богатство вредно 14 милиони долари. Тоа богатство го стекнала благодарение на кариерата на професионална манекенка, како и со активностите на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Poly (@natashapoly)

6 години била во затвор, продавала дрога, а потоа една средба променила сè: Бурното минато на фаталната Русинка!
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време