Процутела! Никол Шерцингер рака под рака со згоден дечко!

Љубовта не знае за години

Никогаш не е доцна за Никол

Никол Шерцингер ужива во љубовта со својот дечко Том Еванс, а пејачката не се ни обидува да ја скрие својата заљубеност. Разликата од 7 години речиси не се забележува.

Парот бил фотографиран на романтично патување во Лондон, каде што прошетале држејќи се за рака. Црниот кожен комбинезон што пејачката го облекла за оваа прилика измамил многу погледи.

Презгодната Никол изгледа дека на 41 години нашла љубов, а поранешниот играч на рагби претходно изјавил дека е маѓепсан од нејзиниот талент.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време