Масовно лудило: Познатите личности го прифатија предизвикот „пред 10 години и сега“, но оваа ѕвезда е апсолутен победник!

Лудило од фотографии!

Некои остареле, некои воопшто не се промениле, но една личност претрпела убедливо најголема трансформација

Холивудските ѕвезди одлучиле да споделат фотографии од 2009 година и да покажат колку се промениле за 10 години. Некои фотки ќе ве зачудат, а некои ќе ве насмеат до солзи.

Ен Хатавеј

Познатата актерка докажала дека годините ѝ одат во прилог, со оглед на тоа што воопшто не се променила.

Рис Витерспун

„Времето навистина лета кога се забавувате“, напишала неодоливата Рис која добила само комплименти за својот изглед.

Кејт Хадсон

Освен што сега косата ѝ е скратена, ни оваа актерка не изгледа многу поинаку во споредба со 2009 година.

Свртете на следната страница за да дознаете кој е апсолутниот победник на овој натпревар…

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X