Игор Џамбазов открива што му се случило по примањето на кинеската вакцина (ФОТО)

Во свој стил

Игор Џамбазов со своите фанови сподели фотографија на која може да се забележи „голема промена“ во неговиот изглед.

Откако ја примив кинеската ‘ваксајна’, нешто чудно ми се случува“, стои во описот на објавата.

Уште еднаш во негов стил успеа да ги расположи своите фанови, а во оваа трансформација му помогна неговата партнерка Илина Арсова.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време