Ги објави најлошите фотографии од својата трудна сопруга и сега се чека нејзината одмазда (ФОТО)

„Црно“ му се пишува на популарниот актер

Рајан Ренолдс, сопруг на убавата актерка Блејк Лајвли, објави низа фотографии по повод нејзиниот роднеден.

Канадскиот актер посака да се пошегува со својата сопруга, која е бремена со нивното трето дете, па многумина се прашуваат дали таа ќе му се одмазди.

Имено, на својот инстаграм-профил објави неколку фотографии на кои Блејк е заматена или не толку славно излезена, додека тој изгледа добро на секоја од нив.

Среќен роденден Блејк“, кратко порача во описот на споменатите фотки.

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday, @blakelively.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време