Андрија Милошевиќ со нов предизвик додека е во самоизолација (ВИДЕО)

Покажа како се забавува

Актерот Андрија Милошевиќ е познат по својот ведар дух и со смешките со кои ги засмејува своите следбеници на Инстаграм.

Овој пат, тој објави урнебесно видео снимено во својот дом, во кое го истакна својот пејачки талент.

Ете ти предизвик. Забава во домот! Го предивикувам…“, порача Андрија во коментар на објавеното видео.

 

View this post on Instagram

 

Evo ti izazov !! Zabava kod kucel. Izazivam @kubura.kubura @milosvlalukin #necunecudijamante #ostanikodkuce #ostanidoma

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време