Теодора Џехверовиќ во минијатурни бикини ги истакна облините: Телото и „пука“ колку е затегнато! (ФОТО)

Има што да покаже...

Една од најпопуларните српски пејачки на младата генерација, Теодора Џехверовиќ може да се пофали дека има линија за чиста десетка.

Теодора на својот профил на Инстаграм објави како позира во минијатурно бикини, а до израз дошла нејзината фигура.

Од приложеното може да се констатира дека трудот во теретана и тоа како и се исплатил.

Нејзините тетоважи и овојпат дошкле до израз, а со оглед на тоа дека Џехверовиќ сака цртежи на својата кожа, нема сомнеж дека ќе има уште…

Погледнете:

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.