Нови „last minute“ понуди од Папилон – Попусти од кои боли глава во најлуксузните ресорти во Грција

Шанса што не смеете да ја пропуштите

Доколку се уште размислувате каде на одмор, во продолжение ви ги презентираме „last minute“ понудите од туристичката агенција „Папилон“ .

05-12.08.19 

Zoe Hotel 4*Tripiti Thassos , 150 метри од плажа, 7 полупансиони , 482 евра по лице во супериор соба

12-19.08.19

Kamari Beach Thassos 3*(Potos, Thassos , Agios Antonios плажа , 7 ноќевања со појадок , 499 евра по лице

05-12.08.19

Simantro Beach Hotel 5* Kassandra Halkidiki- Sani , 7 полупансиони,  610 евра по лице , за едно дете до 11 години ГРАТИС

12-19.08.19

Alexandros Palace Hotel & Suites 5*  Ouranoupolis , 7 полупансиони , 550 евра по лице

17-24.08.19

Bomo Tosca Beach 4*+ (Kavala) , 7 Ultra All , 730 евра по лице , за едно дете до 11 години ГРАТИС

23-30.08.19

Gelina Village Aqua Park 5* Corfu , 7 All , 465 евра по лице , едно дете до 13 години ГРАТИС

20-27.08.19

Hinitsa Bay Hotel 4* (Peloponnese – Argolis, Porto Heli), 7 полупансиони , 530 еур по лице , едно дете до 11 години ГРАТИС

За повеќе информации и барања контактирајте ги на 02 3123 477, 02 3113 387, 071 24 24 94 или испратите мејл на info@papillon.com.mk.  Не мора да излегувате на ☀️ -пишете каде сакате да одите, колку луѓе, кој ви е приоритетот -датумот и буџетот кој сакате да го потрошите, a  papillontravelagency ќе се погрижи да го имате одморот од соништата.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време