Дефинитивно е крај: Погледнете што направи Тамара Тодевска откако се разведе со Мачка! (ФОТО)

Толку беше

Како „бомба“ одекна информацијата дека познатата пејачка Тамара Тодевска се разведе со сопругот Александар Димитревски-Мачка.

Оваа вест Тодевска ја потврди за нашиот портал и кажа дека разводот поминал без никакви тешки зборови и дека со поранешниот сопруг ќе остане во добри односи за доброто на децата.

ТАМАРА И МАЧКА СЕ РАЗДЕЛУВААТ – ПЕЈАЧКАТА ИНСИСТИРА НА ПРИВАТНОСТ И ЗАШТИТА НА ДЕЦАТА!

Дека навистина е крај со нивниот брак потврдува и тоа што Тамара одлучи да ги избрише сите заеднички фотографии со поранешниот сопруг.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska)

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време