Сет шминки АВОН – подарок за 1 читателка

Можете да го добиете овој и многу други подароци следејќи нè на социјалните мрежи

„АВОН“ подарува сет од измазнувачка хидрогелна маска за лице K-Beauty, женски спреј-парфем Attraction Sensation, течен кармин со долготраен сјај во нијанса It Girl, пудра со голема покривна моќ Avon True во нијанса Ivory и долготраен туш за очи Mark.

Доколку сакате да ги добиете на подароктреба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во септември, во рубриката ТРЕНД. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и
1 коментар
  1. Smilja вели

    Kvaliretna i ubava kozmetika od Avon bravo za timot na Ubavina i zdravje samo uspesi da ve sledat

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време