Омекнувач со мисија: Купете Pink Sunshine на Violeta и вклучете се во борбата против рак на дојка

Вклучете се во борбата и спасете животи!

Приказната на новиот производ на Violeta овој пат е насочена кон оние на коишто им е најпотребна, а тоа се жените заболени од карцином на дојка.

Омекнувачот Pink Sunshine со розова лента е тука за да нè потсети колку се важни грижата за нашето здравје, самопрегледите и редовните контроли во раната детекција и превенција на ракот на дојка!

Од секој купен производ во текот на октомври се издвојуваат 10 денари за здружението за борба против рак на дојка „Борка“. Вклучете се во борбата и спасете животи!

View this post on Instagram

Позади секој наш производ стои приказна, а овој пат таа е насочена кон оние на кои им е најпотребна, а тоа се жените кои боледуваат од рак на дојка. Violeta Pink Sunshine омекнувачот е тука да не потсети колку е важна грижата за нашето здравје, самопрегледите и редовните контроли во раната детекција и превенција на ракот на дојка! Со купување на овој производ донирате на Здружението за борба против рак на дојка – '' Борка за секој нов ден ''. @borka_official 🎗️🌷❤️ – – #jasakamvioleta #zastitijaoblekatastojasakas #mirizlivaneganaoblekata #violetamoda #violetafabriccare #breastcancerawareness #pinkmonth #violeta #uizawards2019 #инстаграмџики #розево #розовмесец #борка

A post shared by Violeta Fabric Care Makedonija (@violetafabricmk) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време