ПОДАРОК ЗА 3 ЧИТАТЕЛКИ: Празничи сетови од Lush (ФОТО)

Пријавете се за подарок!

Овие и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

Три читателки на актуелниот број на највлијателниот магазин за жени „Убавина и здравје“, по случаен избор, имаат можност да добијат на подарок по еден празничен сет од Lush!

Станува збор за рачно изработени производи за лице и тело, кои дефинитивно ќе ви го разубават секој ден, затоа што нивните мириси се креираат со користење на најубавите состојки кои ги има во познатиот за нас универзум. Затоа, секогаш ќе го препознаете Lush по квалитетот на состојките, по свежината и непогрешливиот мирис на стотици етерични масла.

Во рамките на актуелната „У&З-лавина од подароци“, Lush подарува:

Little Snow Fairy – гел за туширање и бомба за во бања.

Little Lord of Misrule – бомба за во када и гел за туширање со слатка ванила, масло од пачули и масло од црн бибер за максимално уживање.

Golden Wonder – сет за нежна и мека кожа на рацете.

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во февруари.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Читајте нè! Забавувајте се со нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

 

 

 

Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе