Подарок за 1 читателка на „Убавина и здравје“: Регенeративен лосион за тело со екстракт од полжав

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Сел-1“ на една читателка на октомврискиот број на списанието „Убавина и здравје“ ѝ подарува регенративен лосион за тело со екстракт од полжав Cell-1. 

Регенеративниот и ревитализирачки лосион за тело со екстракт од полжав оптимално ја освежува и ја негува вашата кожа, обезбедувајќи ѝ ја потребната влага благодарение на своите исклучителни супстанции кои ги регенерираат клетките на кожата. Cell-1 се препорачува да се користи против брчки, мозолчиња, дамки, лузни и стрии.

Доколку сакате да го добиете на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во ноември. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време