Подарок за 1 читателка: Голем сет шминки Еssence

Овој и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

Козметичкиот бренд essence ќе израдува 1 читателка на „Убавина и здравје“ со богат сет шминки, составен од 12 парчиња.

Доколку сакате да гo добиете овој богат сет на подарок, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата. Сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јануари. Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција.

Текст и фото: ПР

loading...
Прочитајте и
2 коментари
  1. SMILJA вели

    SREKNA I BERIKETNA GODINA DO TIMOT NA UBAVINA I ZDRAVJE SAMO PRODOLZETE VAKA SO USTE POGOLEMI USPESI

  2. Gabriela вели

    Super kolekcija prekrasni ste ❤️

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време