Подарок од „АВОН“ за нежна, мазна и цврста кожа на лицето

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„АВОН“ во рамките на јулската „У&З-лавина од подароци“, објавена во новиот број на магазинот „Убавина и здравје“, подарува сет составен од прочистувачки лосион и маска за лице со корејски јаглен Planet SPA и маска со скапоцени метали ANEW Platinum.

Доколку сакате да ги добиете овие beauty сојузници, треба да нè лајкнете, да нè споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од јулската „У&З-лавина од подароци“.

Добитниците од „лавината на подароци“ ќе ги објавиме во августовскиот број на списанието „Убавина и здравје“.

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! Ние сме тука за вашата убавина и здравје!

Фото: ПР

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време