Јелена Карлеуша во последен момент успеа да ја скрие долната облека (ФОТО)

Безобразно кратко фустанче...

На снимањето на најновата емисија на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“, и покрај тмурното и врнежливо време, Јелена Карлеуша пристигна во бела комбинација, со која му пркосеше на есенското сивило.

 

 

View this post on Instagram

 

💭

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ултрактаркото, тесно бело фустанче ги откриваше сите атрибути на популарната пејачка, која целата комбинација ја „разби“ со златни чизми, а на главата носеше бела шапка, под која вешто го криеше погледот…

 

 

View this post on Instagram

 

✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Сепак, љубопитните фоторепортери не успеаја да го снимат „најинтересниот“ момент за време на нејзиното излегување од автомобилот, бидејќи искусната Јелена во последен миг вешто го спушти фустанчето, спречувајќи го на тој начин увидот во нејзината долна облека…

Фото: Инстаграм, ATA Images

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време