Некој шета куче, а Северина шета пеперутки… и тоа на стапалата! (ФОТО)

Чиста десетка!

Позната како јавна личност што е голем вљубеник во модата, популарната пејачка Северина Којиќ на својот инстаграм-профил објави фотографии на кои позира во модерен мини-фустан со цветен принт, одлично искомбиниран со впечатливите сандали… со пеперутка на петиците!

Да, добро прочитавте – пеперутки! Дефинитивно стајлинг вреден чиста десетка!

 

Фото: Инстаграм, Јелена Балиќ

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време