Александра и Филип прегрнати во базен: И понатаму е единствената во неговиот живот (ФОТО)

Љубовна изјава на вљубениот сопруг

Фото: „Србија Данас“

Александра Пријовиќ и Филип Животјиновиќ одмораат во Црна Гора од каде што пејачката објави неколку фотографии на кои позира во костим за капење.

Фото: Printscreen/instagram

Интересно е што и Филип, кој инаку не е активен на Инстаграм, сподели фотографија на која тој и неговата сопруга се гушкаат во базенот.

Со фотографијата, вљубениот сопруг кратко и’ порача:

Се’ уште си единствената.“

Фото: Printscreen/instagram

 

 

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време