Кристијано Роналдо со свршеницата и децата, но без филтри и шминка (ФОТО)

Опуштен викенд во домот

Иако на фотографиите што ги објавуваат на своите инстаграм-профили изгледаат совршено, Кристијано Роналдо и неговата свршеница Георгина сепак користат разни филтери, но и професионални фотографи.

Овој пат се фотографираа во семејна атмосфера и без „додатоци“…

Најдобар начин да го почнам викендот“, напиша славниот фудбалер во опсиот на фотографијата.

 

 

View this post on Instagram

 

Best way to start my weekend ❤️🙏

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време