Урнебесен танц на славната пејачка само неколку дена пред породувањето (ВИДЕО)

„Ситно“ брои

Популарната британска пејачка Кети Пери „ситно“ брои до раѓањето на своето прво дете, ќеркичката што ја доби во врската со актерот Орландо Блум. Идните родители со нетрпение го очекуваат раѓањето на своето прво заедничко дете, а и одлично се забавуваат судејќи по видеоснимката што Орландо ја објави на својот инстаграм-профил.

Имено, на неа ја гледаме Кети, само неколку дена пред терминот за породување, како изведува унебесен танц покрај авомобилот на Орландо, а во еден миг симулира породилни болки….

 

 

View this post on Instagram

 

Ayyyy what day is it?

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Видео: Инстaграм

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време