Хаос на „Рекорд“ во Скопје – Принцот го нема, остана само коњот!

Фото на денот!

Низ скопските улици, поточно на „Рекорд“ во Центар пред 15- ина минути е фотографиран бел коњ.

Читател на „Убавина и здравје“ ни ја испрати оваа фотографија, а прашањето кое што се наметнува e дали коњот го чека принцот или обратно.

Како и да е, сите оние дами кои што го исчекуваат принцот на бел коњ, да знаат дека каде и да е ќе пристигне.

Додуша, прво мора да си го најде коњот кој што го изгубил на „Рекорд“, но се во свое време…

Не заборавајте, кој чека, ќе дочека! Е сега дали коњ и принц, или само коњ, останува да видиме!

 

loading...

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време