Македонска пејачка продава експлицитни фотографии на „Only Fans“! (ФОТО)

Од нешто мора да се живее!

Уште една македонска пејачка се реши да заработува преку продавање експлицитни фотографии на популарната страница „Only Fans“.

По раперката Дијана ОГ, за која може да се каже дека е првата наша пејачка која реши да заработува на овој начин, експлицитни фотографии продава и нејзината колешка и соперничка, раперката Луна.

Луна вчера преку својот профил на Инстаграм објави дека отворила профил на „Only Fans“, а стартот на овој нов „бизнис“ го промовираше со две жешки фотографии…

За да гледате експлицитни фотографии од Луна за еден месец ќе ве чини скоро 20 долари, додека за три месеци ќе треба да платите 47 долари.

Инаку Луна веќе подолго време е во врска со раперот Тракер, кој пак пред неа беше во врска со Дијана Ог и токму поради тоа има нетрпеливост помеѓу овие две раперки…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lunna (@lunna.wtf)

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.