Инди откри зошто дошло до тепачка помеѓу неа и нејзината сестра Едита! (ФОТО)

Лути сестри!

Индира Арадиновиќ – Инди беше во центарот на скандалот откако се истепа со нејзината сестра Едита Арадиновиќ.

После тоа, Едита излегла со приказна дека такви работи се случуваат. Сепак, Инди рекла дека до тепачки и расправии доаѓало и во минатото.


Сега Инди открила нови детали…

„Правиме наша приватна Задруга, смешно и интересно, ако беше од почетокот, тоа би било позабавно. Ова е искрено, има дел кога кога јас ја тепам неа! – тврди и додава:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by едита (@editaaradinovic)


„Двете сме виновни и нема да дозволиме да се случи повторно. Беше само лош период, ќе ни помине до март на двете, така кажа и нашиот астролог, така да ќе биде се во најдобар ред. Започна поради глупости. Ова не е првпат да се искараме. Таа мене може да ми направи секогаш што ќе посака, не знам за неа, но како повозрасна сестра јас и давам дозвола за тоа“ – била искрена Инди во емисијата кај Амиџиќ шоу.

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.